Firma

Dzięki nieustannemu rozwojowi produktów popartemu gruntownym zrozumieniem potrzeb i celów procesów klienta firma Spiroflow utrzymuje się w czołówce branży zajmującej się obsługą materiałów masowych od połowy lat 1970.

Na początku działalności firma Spiroflow dostarczała elastyczne przenośniki śrubowe, głównie dla branży tworzyw sztucznych. Dziś jest jednym z wiodących w świecie producentów szerokiego asortymentu urządzeń do obsługi suchych substancji stałych luzem i składników w proszku, ziaren, substancji w postaci granulatu i płatków w całym spektrum branży przetwórczych.

 

Zaangażowanie, jakość, niezawodność i serwis

Systemy przesyłowe i ważące firmy Spiroflow są stosowane na całym świecie i zdobyły uznanie z uwagi na wyjątkową uniwersalność i wydłużony okres użytkowania w większości wymagających środowisk. W branży spożywczej i farmaceutycznej, kosmetycznej i chemicznej oraz minerałów i tworzyw sztucznych dzięki doświadczeniu i udowodnionej funkcjonalności produktów firma Spiroflow jest w stanie spełnić każdą możliwą potrzebę związaną z obsługą materiałów.

Wszystkie urządzenia Spiroflow są projektowane w oparciu o główne zasady: Bezpyłowa osbługa i higieniczna eksploatacja. Nasz asortyment obejmuje nie tylko najnowsze automatyczne przenośniki, lecz również w pełni kompatybilne urządzenia ważące przeznaczone do szeregu zastosowań, począwszy od przetwarzania składników w partiach, a skończywszy na napełnianiu i kontrolowanemu opróżnianiu toreb lub worków na materiały sypkie. Wszystkie produkty Spiroflow oparte są na dedykowanej infrastrukturze projektowej, produkcyjnej, testowej oraz instalacyjnej i są wspierane przez szybką sieć części zamiennych oraz usług serwisowych.

Nasze wysokie standardy są spełniane dzięki programowi nieustannego rozwoju, w którym stosowane jest oprogramowanie do projektowania CAD i procedury testowania materiałów. Nasze systemy przesyłowe i ważące są projektowane z wykorzystaniem minimalnej liczby części roboczych w celu uzyskania maksymalnej niezawodności działania. Są proste w obsłudze, łatwo się je czyści i utrzymuje w należytym stanie. Solidna konstrukcja zapewnia długi okres użytkowania i minimalną liczbę przestojów.

Gotowość do spełniania wymagań specyficznych dla klienta

Podstawą naszego sukcesu jest gotowość do projektowania i rozwijania urządzeń, które spełniają potrzeby indywidualnych klientów. Dzięki temu nasi klienci mogą działać w najbardziej dogodny dla siebie sposób, a samo podejście stało się siłą napędową obecnego rozwoju asortymentu naszych produktów. Nasi inżynierowie niczego tak bardzo nie lubią jak stawiać czoła wyzwaniom!