Nasze urzadzenia

Spiroflow jest innowacyjną firmą zajmującą zawsze czołową pozycję w zakresie technologicznych udoskonaleń w celu spełnienia ciągle zmieniających się potrzeb naszych klientów. Asortyment produktów obejmuje najbardziej zaawansowane systemy przesyłowe, ważące, napełniające i rozładowujące, jak również szereg uniwersalnych urządzeń zaprojektowanych z myślą o spełnieniu rosnących wymagań użytkowników toreb na materiały sypkie i kontenerów IBC.

Jednocześnie firma Spiroflow ma świadomość potrzeb klientów wymagających wydajnych urządzeń o podstawowym standardzie dostępnych w przystępnej cenie. O naszym nowoczesnym podejściu świadczy nasza nowa klasa przenośników zgrzebłowo-rurowych sterowanych za pomocą linki „Cableflow” i przenośników zgrzebłowo-rurowych sterowanych za pomocą ogniw i trzpieni „Dynaflow”.

Elastyczne przenośniki śrubowe

Ekonomiczne i uniwersalne dla wielu produktów i zastosowań. Tylko jeden element ruchomy; nie wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych, łatwe do wyczyszczenia, delikatne podawanie w jednostajnym tempie. Opcjonalne ruchome ramy. Prawdopodobnie najniższe średnie koszty przenoszenia suchych materiałów luzem.

Przenośniki aeromechaniczne

Idealne rozwiązanie do przenoszenia w pionie i pod kątem szeregu produktów, nawet miałkich, włóknistych lub spoistych. Wysoka przepustowość i transfer w całych partiach

Przenośniki zgrzebłowo-rurowe

Przenośniki sterowane za pomocą linki „Cableflow" lub sterowane za pomocą łańcucha „Dynaflow” przeznaczone do suchych substancji stałych luzem i składników, do zastosowania we wszystkich branżach.

Przenośniki próżniowe

Zaprojektowane z myślą o spełnieniu standardów w branży farmaceutycznej i spożywczej, łatwe do wyczyszczenia, minimalnie pogarszające jakość produktów. Wiele możliwości wlotowych, wliczając rozładowarki toreb, pojemniki zasilające i ssawki.

Urządzenia do napełniania toreb na materiały sypkie

Bezpyłowe napełnianie toreb na materiały sypkie o ładowności 200-2000 kg z urządzeniem do napompowania wyściółki, kompresji/odpowietrzenia w celu zapewnienia stabilnego obciążenia. Dostosowują się do różnych rozmiarów toreb lub beczek do napełniania, sztywnych pojemników lub oktabinów.

Rozładowarki toreb na materiały sypkie

Dostępna jest szeroka gama standardowych modeli plus integralne podnośniki, wstrząsarki do toreb, elementy kontrolujące wylot i wyściółkę oraz ruchome ramki. Zaawansowane, opatentowane elementy umożliwiają całkowite powstrzymanie zapylonych, niebezpiecznych i słabo przepływające produktów.

Urządzenia do opróżniania pojemników, toreb i beczek

Zastosowanie urządzeń firmy Spiroflow eliminuje problemy z pyłem wywołane opróżnianiem worków z drobnym, napowietrzonym lub lotnym proszkiem. Nie tylko likwiduje ono problemy pyłu spowodowane ręcznym opróżnianiem worków, lecz również problemy związane z późniejszym pozbyciem się pustych worków.

Systemy do obsługi składników

Bez względu na to spełnienie najwyższych wymagań dotyczących niebezpiecznego środowiska wymaga jedynie dodania prostego zbiornika do jednego z naszych przenośników, czy też integracji naszego urządzenia z w pełni działającym gotowym systemem z elektronicznymi sterownikami - możemy sprostać temu wyzwaniu.

Uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków

Niezależnie od zastosowania, gdy w grę wchodzi dozowanie suchych cząsteczkowych produktów chemicznych do wody lub spływów kanalizacyjnych dostarczamy niezawodnych, praktycznych rozwiązań.